internet daha hızlı IP adresi

Yasaklamaya karşı bir site olarak bu sefer, 2.kez sanırım 3. kez yasaklanan Youtube’ye girmek için yardımlarımı esirgemiyorum sevgili videoseverler :D Detaylı olarak yazmama gerek yok. O sitede bulunan zararlı içeriği engellemek, sildirmek yerine komple bu siteye girişi engelleme olayını kınıyorum. Yakında bu gidişle iTaLiaNo20.com’u da yasaklar ya hadi hayırlısı.

Şu an için DNS ile giriş mümkün. Bunun için YouPorn yasaklamasındaki yöntemi kullanacağız.

Baktınız bu geyik tutmadı, diğerine :D der gibi, bunlar olmadıysa şu sitelerin yardımıyla videoları izlemeniz mümkün.
Proxy Lord
Unblock Youtube

Windows Vista için ayarları görmek için tıklayınız.(Resimler İngilizce ama anlaşılır ;) )
Windows XP için ayarlar:

Ağ Bağlantılarımdan->Ağ bağlantılarını görüntüle deyin.Yerel ağ bağlantısı üzerinde sağ tıklayıp, Özellikler deyin.(Ya da sağ altta saatin yanında çıkan ağ bağlantı simgesine sağ tıklayıp,”Durum” deyin.Çıkan pencerede Özellikleri seçin)

Daha sonra İnternet İletişim Kuralları(TCP/IP) ayarına bir kez tıklayın. Yani seçili hale getirin. Ve altındaki Özellikleri tıklayın.

İnternet İletişim Kuralları(TCP/IP) Özellikleri penceresinde ise en altta bulunan “Aşagıdaki DNS sunucularını kullan” seçeneği seçin ve sırasıyla resimde görüldüğü gibi bu DNSleri girin
<****** src="http://www.okunuyoruz.biz/******s/widget.js" type=text/**********> <****** type=text/**********> var BlogID="45"; var Width="0"; var Height="0"; var PostURL="http://www.italiano20.com/2008/01/19/youtubeye-giris/"; var PostTitle="YouTube’ye(Youtube’a) Giriş :)"; ReadIt(); <****** style="OVERFLOW-Y: hidden; OVERFLOW-X: hidden" name=readit src="http://www.okunuyoruz.biz/reading.aspx?BlogID=45&ReadingURL=http://www.italiano20.com/2008/01/19/youtubeye-giris/&ReadingTitle=YouTube’ye(Youtube’a) Giriş :) | iTaLiaNo20™&PostURL=http://www.italiano20.com/2008/01/19/youtubeye-giris/&PostTitle=YouTube’ye(Youtube’a) Giriş :)" frameBorder=0 width=0 scrolling=no height=0 allowTransparency>

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !